خرید کالای ایرانی با قیمت قبل

خرید کالای ایرانی با قیمت قبل از افزایش قیمت دلار

شاید افزایش قیمت دلار به طور ناگهانی خیلی‌ها را سراسیمه کرد و دچار نابسامانی‌های شدیدی در اوضاع اقتصادی جامعه شد. در این میان نقش حلقه‌ی میانی تولید و مصرف غیرقابل انکار بود. کم نبودند وارد کنندگانی که دلار ۴۲۰۰ تومانی از بانک مرکزی گرفتند و واردات انجام دادند و اجناس خارجی را با قیمت دلار آزاد فروختند. هم چنین اکثر فروشگاه‌ها که با افزایش قیمت دلار بلافاصله قیمت اجناسشان را افزایش دادند. فروشندگان بسیاری بودند که در یکی از این ۳ دسته جا می‌گرفتند:

  1. قیمت اجناس فروشگاه خود را افزایش می‌دادند با این استدلال که دلار گران شده و برای تأمین مجدد اجناس با مشکل روبرو می‌شویم.
  2. اجناس فروشگاه خود را عرضه نمی‌کردند. (به نحوی احتکار می‌کردند) تا با افزایش قیمت دلار، بتوانند سود خوبی به جیب بزنند.
  3. دست روی دست می‌گذاشتند و هاج و واج منتظر ثبات اوضاع اقتصادی مملکت می‌نشستند.

در این میان امّا فروشگاه کالای ایرانی چیزدون عملکرد متفاوتی را انتخاب کرد. از آن جا که از ابتدای کار هم قصد ما حمایت از کالای ایرانی به طور عملی بود؛ تصمیم گرفتیم به عنوان عضوی هر چند کوچک از بازار اقتصادی کشور، اجناس موجود در انبار فروشگاه را با همان قیمت قبلی تا آخرین عدد به فروش برسانیم. البته در این میان هیچ منّتی بر کسی نیست و انصاف هم غیر از این حکم نمی‌کند. شرعاً و قانوناً فروشنده موظّف است که اجناس قبلی خود را با قیمت قبلی بفروشد.

اگر در فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی گشتی بزنید متوجه خواهید شد که اکثر اجناس نسبت به فروشگاه‌های اینترنتی دیگر از قیمت بسیار مناسب‌تری برخوردار هستند. ما باکی نداریم که پس از پایان فروش موجودی فعلی، قدرت خرید کمتری برای تأمین مجدد اجناس داشته باشیم و مطمئن هستیم که لطف و یاری خدا همانند گذشته همراه ما خواهد بود.

پس اگر شما هم با گران شدن دلار نگران شده‌اید، می‌توانید مطمئن باشید که برای تأمین کالای ایرانی باکیفیت، این بار هزینه‌ی اضافی پرداخت نخواهید کرد. برای بررسی قیمت‌های چیزدون این لینک را ببینید: فروشگاه اینترنتی کالای ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *